Бонуси Sweet Bonanza, які випадають під час гри

🔸 Бонусні раунди

Основний бонусний раунд в Sweet Bonanza – це раунд безкоштовних обертань, який активується при появі чотирьох або більше льодяників на барабанах. При цьому користувачеві нараховується 10 безкоштовних обертань. Це також дає можливість ре-тригера: кожен додатковий Scatter, що з’являється під час безкоштовних обертань, додає ще 5 фриспінів.

🔸 Магічні кулі

Під час раунду безкоштовних обертань гравці мають стежити за магічними кулями – символами множників. Ці кулі можуть з’являтися на екрані під час бонусного раунду і несуть у собі множники від x2 до x100, які застосовуються до суми виграшу за поточне обертання, що може призвести до значного збільшення загального виграшу.

Припустимо, ви активували раунд із фриспінами, отримавши чотири або більше символів Scatter. У цей час на барабанах з’являються магічні кулі з множниками.

  1. Під час одного з обертань ви виграли $10.
  2. На барабанах з’являються три магічні кулі з множниками x5, x10 і x2. Це означає, що ваш загальний множник для цього обертання дорівнює x17 (5 + 10 + 2).
  3. Ваш виграш у $10 множиться на загальний множник x17, що призводить до підсумкового виграшу $170 за це обертання.

Як бачите, завдяки множникам, навіть відносно маленькі виграші можуть перетворитися на значні суми. Це і робить цей онлайн слот унікальним.

🔸 Функція Buy Feature

Sweet Bonanza також пропонує унікальну функцію придбання бонусного раунду. За певну плату гравець може в будь-який момент активувати раунд фрі спінів, не чекаючи випадкової появи необхідної кількості символів Scatter. Тож якщо вам потрібен миттєвий доступ до високих виграшів, то радимо її використовувати.